Kategoriler
Internet

Google Docs Viewer ZIP ve RAR dosyalarına izin veriyor

Google Docs Viewer(Google Doküman Görüntüleyici) Google Dökümanları Gmail kullanıyorsanız size gönderilmiş dosya eklerin, PDF, Microsoft Office dosyaları ve resim dosyalarını görüntülemek için mutlaka kullanmışsınızdır. Şimdi Google Docs Viewer .zip ve .rar dosyalarını da açabiliyor böylece mail ile gönderilmiş dosyaları dökümnanlarda saklayabilip istediğimiz zaman download edip paylaşma imkanımız oldu.

Kategoriler
Blog

Bloga Facebook like butonu, beğen butonu eklemek

Facebook like butonu yeni çıktı, çok abartıyorlar seviyorlar böyle yapmayı hem işlerine geliyor herkes kullansın hesabı bir taktik işte Google bunu güzel yapıyor Facebook da neyim eksik diyor filan. Facebook like butonunu WordPress bloguna eklemek için WordPress Plugins dizininden herhangi bir eklentiyi kullanabilrisiniz: wordpress.org/extend/plugins/tags/facebook.

Kategoriler
Ivır zıvır

Geek mobilyalar

Aşağıda gördüğünüz ilginç mobilyalar ve çeşitli ev eşyaları geekler için, şayet bunları evinizde kullanırsanız misafirlerinize bir geek olduğunuzu açıkça göstermiş olursunuz, eğer misafiriniz de sizin kafadansa aynı lisanı konuşuyorunuzdur ve hiç sıkılmazsınız.

Kategoriler
Teknoloji

OpenOffice 3 Beta, Mac OS destekli ve yepyeni özellikleriyle

Pahalı yazılımların yerini alternatifleri alıyor ve OpenOffice de bunların en bilinenlerinden. Şimdi de OpenOffice güncellendi. Bu sürüme de sevilesi bazı özellikler geldi, en sevileni de; Mac OS X işletim sisteminde X11’e ihtiyaç duymaksızın çalışması. Önemli diğer özellikleriyse; .doc uzantılı dosyaları açıyor olması, çoklu olarak sayfa gösterimi, yeni eklenen başlangıç penceresi, yeni zoom araçları, geliştirilmiş tablo […]